Şub 1, 2019
408 Views
1 0

Ameliyatsız Estetik Merkezi

Written by

Ankara ‘da eğer güvenilir ve hijyen kurallarına uyan bir Ameliyatsız Estetik Merkezi arıyorsanız o zaman sizlere Çukurambar ‘da bulunan Uzman Dr. Servet Ustanın kliniğini önerebiliriz. Uzman Dr. Servet Usta Dermatoloji ve Kozmetoloji Hekimi olarak hastalarına Ameliyatsız estetik, botoks, mezobotoks, leke tedavisi, lazer epilasyon, lazer ile dövme silme, altın iğne uygulaması, yanak ve dudak dolgu hizmeti vermektedir.

Eğer vücudunuz da istenmeyen lekeler varsa yine Uzman hekim tarafından uygulanan lazer tedavisi ile lekelerinizden kurtulabilirsiniz. Ayrıca birçok kişinin yaşadığı siğil sorunlarını da tedavi etmektedir. Genital bölgede bulunan siğil ve yaralardan kurtulmak içinde Çukurambar’da bulunan Ameliyatsız Estetik merkezinden randevu alabilirsiniz.

Ankara Altın İğne Uygulaması

Altın İğne Uygulaması Ankara

Doku yenilenmesi yaratan, cildin yağ ve nem dengesini düzenleyen Karbon Peeling uygulaması’da yaptırabileceğiniz merkezden birçok hasta çok iyi sonuçlarla ayrılmakta ve google haritalar üzerinde çok güzel yorumlar bırakmaktalar. Yorumlara göz atmak için adresi ziyaret edebilirsiniz. Dr. Servet Usta Kliniği Ankara: https://goo.gl/maps/Bu2qr1dUu5o

Dr. Servet Usta

Botoks ve Lazer Uzmanı Dr. Servet Usta

Yorum yazan hastalardan bir tanesinin görüşleri şu şekilde olmuş;

” Doktor Servet Bey’e gittim kendisi çok ilgi ve alakalı güleryüzlü çok iyi bir dinleyici işlemlerde de çok başarılı yaptırdığım tüm işlemler muhteşem oldu ellerinize sağlık hocam. Ayrıca şunu da eklemek istiyorum güleryüzlü ilgili alakalı muhteşem ekibinize ve size teşekkür ederim tekrar görüşmek dileği ile.”

“Dr.servt .Ustanın kliniğine gidiyorum çooook menmunum süper lazer yaparken kendinimi inanimaz rahat ve mutlu hissettiren …. hanima sonsuzzzz tesekkur ediyorum .Hocam sizde coook teskkur ederim uzman kadronuz harikaa😉😍”

Article Categories:
Dünyadan Paylaşımlar